Spotkania z wyborcami

Zamiast debaty – spotkania z wyborcami

dn. 28.09.2018 godz.17:07

zamiast-debaty-spotkania-z-wyborcami

Zamiast umawiać się na debaty – wychodzą na spotkania z wyborcami. Maria Pełechowicz, Renata Siuta, Krystyna Litwin, Magdalena Bogusz, Robert Oleniacz i Andżelika Joniak – kandydaci na radnych KWW Łączy Nas Sanok prezentowali program wyborczy i odpowiadali na pytania sanoczan. Był z nimi kandydat na burmistrza Sanoka Tomasz Matuszewski.

Sanoczanie pytali o plany oszczędnościowe – świadomi, że cztery kadencje, zwłaszcza ostatnia, to postępujące zadłużenie budżetu. Tomasz Matuszewski był egzaminowany z tego zagadnienia i przekonał sympatycznego, ale dociekliwego „egzaminatora”, że ma pomysł na zmniejszenie deficytu budżetowego, ale też na działania, dzięki którym mieszkańcy zapłacą niższe rachunki za ogrzewanie czy odbiór odpadów komunalnych.

Bezpieczeństwo i zdrowie to filary programu Łączy Nas Sanok, o które najczęściej dopytywano się podczas niedzielnych rozmów w Śródmieściu.

O sport dla każdego: bezpieczne ścieżki rowerowe, trasy spacerowe i miejsca oraz pomysły na aktywne spędzanie czasu pytała pani, która jest już na emeryturze, a nie lubi wielogodzinnego przesiadywania w domu przed ekranem telewizora.

Kandydaci na radnych KWW Łączy Nas Sanok zapewnili sanoczan, że nie chcą reprezentować żadnej opcji politycznej, ponieważ mądre zarządzanie miastem wymaga zaangażowania w pracę, a nie w politykę.

Atmosfera przy namiocie Łączy Nas Sanok była miła, na twarzach rozmówców uśmiechy, w rękach najmłodszych baloniki i chorągiewki.
Niezwykłe zainteresowanie aktywnością Tomasza Matuszewskiego i KWW Łączy Nas Sanok wykazał radny obecnej kadencji Adam Kornecki, który postanowił nakręcić o wszystkim film. Członkowie KWW Łączy Nas Sanok pozdrawiają serdecznie radnego i zapraszają do współpracy – gdyby po analizie nagrania uznał, że chce się do Łączy Nas Sanok przyłączyć.

Galeria zdjęć

zamiast-debaty-spotkania-z-wyborcami

zamiast-debaty-spotkania-z-wyborcami